Výroba

O našem mase


Vlastní produkce masa

Každý den rukama našich zaměstnanců projde čerstvé maso z českých chovů, za jehož vysokou kvalitu ručíme. Vděčíme tomu vlastní produkci, vlastní bourárně, modernímu zázemí i vyškoleným zaměstnancům, pro které je spokojenost zákazníků na prvním místě.

Vlastní bourárna

Naše vlastní bourárna je vybavena špičkovou technologií a odpovídá nejpřísnějším parametrům hygienického provozu, jež se řídí současnou legislativou Evropské unie. U nás se zpracovává vepřové, hovězí i kuřecí maso.

Každý den čerstvé

Čerstvost masa je prioritou, na níž si ve své nabídce zakládáme. Naše produkty tak vynikají lahodnou vůní i chutí. Díky vlastním chladírenským prostředkům můžeme zaručit, že maso a produkty Voma, které se dostanou na váš stůl, ponesou vždy označení čerstvé.

Kuchyňská úprava

Z prodejny rovnou na pánev… Zákazníkům šetříme čas i práci s přípravou v kuchyni. Naši řezníci vychystávají maso k prodeji perfektně upravené a zbavené nadbytečných částí, díky svým zkušenostem a ostrým nožům z něj vyberou ty nejchutnější kousky. Radost z chuti hotového jídla pak zůstává na Vás.

O našich uzeninách


O výrobě uzenin a surovinách

Základ všech uzenin Voma je stejný — poctivá práce, prvotřídní suroviny, vysoký obsah masa a bohatá chuť ověnčená tradicí. Víme, jak vyrobit párky, které se rozplývají na jazyku, ručně vázané špekáčky, jejichž chuť se plně rozvine po opečení nad ohněm i lahodné klobásy provoněné směsí vybraného koření.

Regionální výrobky

Každý region naší země má svůj charakter, stejně jako potraviny, které tyto oblasti nabízejí. Naše regionální potraviny jsou vyrobeny z domácích surovin a jsou založené na vlastních recepturách, jež jim zajišťují bohatou a nezaměnitelnou chuť. Podlehnete i Vy chuti Božkovy klobásy nebo Lopenické slaniny?

Vlastní receptury

Produkty Voma, pro které se naši zákazníci opakovaně vrací, staví nejen na vysoké kvalitě, ale také na vlastních, léty osvědčených recepturách. Nikde jinde je nenajdete a navíc mají zásluhu na řadě ocenění, včetně značky kvality Klasa.

Vysoký obsah masa

Chuť masa nedokáže nahradit nic jiného než právě maso samotné. Proto si naše výrobky zakládají na jeho vysokém podílu a zásadě používat pro výrobu pouze maso čerstvé, nemražené. Svým zákazníkům nabízíme jen to nejlepší.

Katalog ke stažení ZDE